Spolupracujeme


Dorty od Srdce 

https://www.dortyodsrdce.cz/


Svatební MAKE-UP

Dále náš salon spolupracuje s Lenkou Peške, která má dlouholetou zkušenosti s líčením pro focení    a svatby. Zabývá se barevnou typologií, která je důležitá pro určení barevného typu (sluší li Vám studené či teplé odstíny barev). Pracuje s luxusní kosmetikou Mary Kay. Záměrem Lenky Peške je, aby každá žena, byla spokojená s tím jak vypadá, znala svoje přednosti a uměla je dostatečně vyzdvihnout. Naučí Vás jednoduché triky, jak o sebe pečovat, abyste vypadala co nejlépe.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Svatební účes 

Lucie Ptáčková je naše další spolupracovníce, která po dlouhodobém působení v prážském salónu otevřela svou provozovnu v Příbrami. Mladá, nápaditá kadeřnice dokáže vytvořit ojedinělý účes. Poradí vám jak o vlasy pečovat. 

https://www.facebook.com/KaderniceLuciePtackova/


Svatební kytice a výzdoba 

U každé svatby nesmí chybět květiny. Děvčata z Viju Viju Kvítí, pracují s netradičnímy materiály a taková může být i vaše kytice. Není ale problém vytvořit kytici a výzdobu tradiční.   


https://www.facebook.com/vijuvijukviti/


Art Fiore Decoration 

Svatební květiny a květinové dekorace:   Kytice pro nevěty, svědkyně a maminky, koláže pro ženíchy, tatínky, svědky. Věnečky pro družičky, přízdoby na ruce. Výzdobý místa obřadu, hostiny, slavobrány a výzdoba exteriérů a aut.


Svatební tiskoviny:   Svatební oznámení, jmenovky,menu, svatební programy, děkovné kartičky, zasedací pořádek. 

Ostatní:  Svatební bublifuky, kornouty s okvětními plátky nebo ryží, dřevěné stojany a ukazatele, svatební balonky, dárkové svatební krabičky a dárky hostům. 

https://artfioredecoration.webnode.cz/


Paper Flowers 

 

Papírové dekorace, 3D obrazy, stěny z papírových květin, 

https://www.paperflowers.cz/

 


Svatební šperky

Martina Parezová je jediná v republice, která provozuje půjčovnu exluzivních šperků. Je možno si vybrat z její jedinečné kolekce nebo po domluvě si nechat vyrobit šperk na míru. Každý šperk od Martiny je originál. Spolupracuje s firmou PRECIOSA BEAUTY s.r.o. 


Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Svatební DJ

Žádná svatba se neobejde bez hudebního doprovodu a proto je tu Michal Štědrý. Váš velký den D je spochopen ozvučit, případně oživit videoprojekcí, od komorního prostředí po fotbalový stadion. Jeho hudební repertoár zahrnuje hudbu od 50. let do současnosti, ale je schopen zahrát hudbu dle vašich představ.

http://ozvucenisvateb.webnode.cz/