Reference

Nejvyšší hodnocení si zcela jednoznačně právě služby v La Maríée svatebním salónu ZASLOUŽÍ. Není to nikterak podezřelé a dokonce si troufám napsat, jak je limit 5 hvězdiček málo na to, kolik energie a zkušeností do toho dámy vkládají a navíc s úsměvem. Nejen touto cestou bych ráda poděkovala za skutečně krásný a nezapomenutelný zážitek i osobitou péči od profesionálek ze salónu ve spojení právě s líčením a účesy, jež prokázaly jak důležité a zároveň praktické je toto zažít komplexně. Byla a stále jsem nadšená, skvělá nálada načerpaná právě u nich stále přetrvává :). DĚKUJI :) :) :) Monika
VŘELE DOPORUČUJI, bez obav je na Palmovce navštivte, ptejte se na cokoliv a ony Vám ochotně poradí a navrhnou vše tak, aby jste měly jasno, na vlastní svatbu se mohly těšit a především si svůj den krásně užily. Dámy jsou velmi přátelské, komunikativní a potvrdilo se, jak kvalitně svou práci ovládají, a že je jim koníčkem. Moc jim fandím. Víc takových energických, pohodových a pracovitých lidí co dělají svou práci poctivě a se vší vervou.
Monika Zemanová, workshop říjen 2015"

 

Úplně úžasný servis. Vřele doporučuji. Moc diky Klára Závorová, září 2015"

 

Dobrý den, ráda bych poděkovala za profesionální a milý přístup při výběru svatebních šatů. Byla jsem velice spokojená. Budu Vás doporučovat všem svým kamarádkám. S pozdravem M.K, září 2015"

 

Dobrý den, Váš svatební salon mohu jen všem doporučit. Profesionální přístup a milé paní mi pomohly vybrat úžasné šaty, které splnily mé očekávání a všem se hrozně moc líbily. Děkuji Katka Nová, září 2015"

 

Dobrý den, s radostí Vám napíši doporučení pro všechny budoucí nevěsty. S Vaším salonem jsem byla naprosto spokojená, šaty byly nádherné a já se v nich cítila jak popelka. Tímto Vám děkuji za veškeré služby a ochotu. Pěkný den Mirka Trnková, září 2015"

 

Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat salonu La Maríée za vstřícnost, profesionální přistup a v neposlední řadě také za trpělivost. Zvolit jen ty jedny z tolika kouzelných šatů nebylo lehké. Vybrala jsem si překrásné šaty s vlečkou, ve kterých jsem se cítila jako princezna. Pěkný den, Irena Mašková, srpen 2015"

 

Byla jsem ve třech salonech. V prvním mě šokovala cena, v druhém neochotná asistentka. Upřímně, už jsem do dalšího salonu neměla chuť jít. Nakonec jsem se nechala přesvědčit kamarádkou na Salon La Maríée, který můj názor změnil a za to strašně děkuji. Simona L., červenec 2015"

 

V salonu jsou velmi příjemné, rychlé a s úsměvem. Je vidět, že to dělají srdcem. Budu Vás doporučovat. Míša Králová, červen 2015"

 

Byla jsem první nevěsta v salonu La Mariee a děkuji strašně moc za vše, užila jsem si to. T.W. červen 2015"

 

Ráda bych poděkovala Salonu La Maríée za velkou ochotu a trpělivost. Přestože jsem přišla s požadavkem na úzké šaty, tak po doporučení stylistky jsem vyzkoušela šaty óčkové. Byla jsem velmi překvapená a samozřejmě svatba byla v očkových. Ještě jednou moc děkuji, Veronika P. červen 2015"