Jak postupovat při volbě šatů

 1. Rezervace zkoušení šatů
  Proč si objednat zkoušení šatů? Abychom se mohli věnovat pouze Vám. Nepotřebujeme denně půjčit 10tery šaty a nechat zákaznice čekat na zkoušení. Potřebujeme mít čas a klid na zkoušení, aby od nás odcházely spokojené zákaznice.

 2. Kolik času zabere zkoušení
  U každého bude čas jiný, ale vždy se budeme snažit nepřekročit 2hodiny. Je potřeba si ujasnit jaký styl a velikost, potom už je to zábava a u hodně slečen i vzpomínání na zkoušení šatů v mámině šatníku.

 3. Co sebou na zkoušení šatů
  Ideální je když si sebou přinesete boty, které budete mít i na svatební den. Nic jiného ke zkoušení nepotřebujete, kromě dobré nálady.

 4. Úprava šatů
  Zkoušení a úprava šatů je u nás zdarma, v případě, že to dané šaty dovolí. Některé materiály nejdou bohužel upravovat, protože uvedené do původního stavu by už nebylo možné. Naštěstí většina našich šatu jsou na šněrovačku, tím pádem žádné úpravy většinou nejsou nutné. Pokud jde o délku šatů, tak ta se upravuje pokaždé na danou zákaznici.

 5. Vypůjčení nebo zakoupení šatů
  Většinu našich šatů si můžete u nás i zakoupit. Jen je potřeba zvážit, co po svatbě s šaty. Náš salón nabízí i ušití šatů na míru. V případě, že chcete si šaty nechat a mít jistotu, že jste je měla jen Vy. My se ale snažíme udělat z půjčování komfort a proto je možné si u nás zapůjčit šaty i na několik dnů. Nebo naopak jsme schopni Vám šaty dovést v „D“ na místo svatby a večer po převlečení je zase vyzvednout. Tím starost o šaty pro Vás úplně odpadá.

 6. Koho sebou na zkoušení šatů
  V případě, že jste dočetli až sem, předpokládáme, že už o nás víte vše. A hlavně to s kým spolupracujeme a co vše nabízíme. Můžete přijít s maminkou nebo maminkou ženicha, protože u nás v salónu nabízí Krečovství TEREZA šití oděvu na zakázku. Přijít můžete opravdu s kýmkoliv se budete cítit dobře. Pokud přijdete sama, věřte, že i spolu to zvládneme.